Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Návštěvnost webových stránek

Potýkají se vaše webové stránky s nízkou návštěvností? Možná budete překvapeni, že existuje velmi jednoduché řešení tohoto zdánlivě neřešitelného problému. A nejedná se o sociální sítě, které se v posledních letech zdají lékem doslova na každý marketingový zádrhel. Dnes si trochu lépe posvítíme na SEO a PPC reklamu. Oba tyto reklamní prostředky dokáží zvýšit návštěvnost webových stránek i pro firmy s omezeným rozpočtem. Pojďme se na ně tedy podívat trochu detailněji.

SEO analýza

Jak na SEO optimalizaci?
Problém s nízkou návštěvností webových stránek dokáže snadno vyřešit SEO – optimalizace pro vyhledávače. Internetové vyhledávače totiž pracují na základě určitého algoritmu a upřednostňují spíše zavedené a hojně navštěvované webové stránky. Nově vzniklé se pak objevují až daleko za nimi. Je tedy pochopitelné, že se tyto weby musí potýkat s nízkou návštěvností. Většina uživatelů totiž vybírá z url odkazů maximálně prvních dvou stran. Právě tento problém ale dokáže SEO hravě vyřešit.

SEO nabízí komplexní řešení pro jakoukoliv webovou stránku, která má dlouhodobě problém s nízkým počtem návštěvníků. S pomocí optimalizace webové stránky, aktualizovanému obsahu, prací s klíčovými slovy nebo podpůrnými PR články se může váš web vyšvihnout na první příčky internetových vyhledávačů. SEO nabízí jednoduché a poměrně levné řešení zviditelnění webu, je ale zapotřebí počítat s tím, že první výsledky je možné sledovat přibližně půl roku od spuštění.

Internetový vyhledávač

Rychlejší řešení nabízí PPC reklama
PPC reklama https://www.ppcprofits.cz/seo-vs-ppc nabízí poměrně snadné a zároveň rychlé řešení, jak zvýšit návštěvnost webových stránek. Jedná se o netypický druh reklamy, kdy inzerent neplatí za samotné umístění reklamy na webové rozhraní, ale za jednotlivé prokliky na danou webovou stránku. Výsledky účinnosti je možné měřit již několik minut od spuštění.