Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Vybrat šaty? U nás žádný problém.

Každá může být za královnu
Plesová sezona je za rohem, a to znamená, že mnoho žen bude shánět plesové šaty. Na trhu je jich obrovské množství v různé kvalitě, a někdy může být problém si vybrat ty správné. Hledáte místo, kde najdete dokonale padnoucí šaty a vždy usměvavý personál, který vám pomůže vybrat ty nejlepší šaty pro vaši postavu? Salon Zoryana Stekhnovych vám pomůže najít ty nejlepší šaty přesně pro vás. Společenské šaty v Praze najdete na mnoha místech, ale ne všude vás čeká perfektní servis a poradenství.

fialové šaty

Máte představu šatů, které si chcete odnést? V našem salonu najdete desítky různých modelů, které se liší provedením, vzhledem, cenou, zkrátka co kus, to originál. Šaty máme klasické i podle poslední módy. U nás najdete jen krásné modely ušité z kvalitních materiálů. Náš druhý salon se nachází v Paříži, což bylo a je hlavní město módy. Můžete se těšit na šaty, které z vás udělají královnu každého plesu.

Vybrat ty nejlepší šaty přesně pro vás vám pomohou naše zkušené asistentky, které vám najdou vhodné šaty pro vaši postavu. Můžete si vyzkoušet kolik šatů chcete, určitě najdeme nějaké, které se vám budou líbit. Výběr společenských https://www.knihydobrovsky.cz/spolecenske-vedy-ucebnice šatů není jednoduchý, proto je vždy lepší si vyhradit třeba celý den na jejich zkoušení. Rádi se vám budeme věnovat. Vybraný model vám úplně nesedí? To není problém, samozřejmostí je úprava šatů přímo na míru.

světlé šaty

Nenechávejte to na poslední chvíli
Pokud chcete mít opravdu nádherné šaty, které všechny okolo zaujmou na první pohled, rozhodně jejich shánění nepodceňte a začněte co nejdříve. Mnoho žen je bude shánět, a proto by se mohlo stát, že o jedny šaty bude stát více žen. Buďte první, kdo si je vyzkouší, a možná i odnese.
To není vše, v našem salonu máme kromě plesových a společenských šatů i svatební šaty a šaty pro družičky. Prohlédněte si všechny kousky na webu, a můžete si předem vytipovat šaty, které chcete zkusit.