Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Investice v současné době

Investice jsou tématem, které se neustále opakuje. V současné době je však snad ještě aktuálnější. Proč? Protože se očekává další krize, kvůli které se každý bojí nechávat peníze jen tak ležet v bance, na spořících účtech nebo snad doma pod polštářem. V případě zásadního klesnutí koruny totiž hodnota peněz zásadně klesne a budete z nich mít klidně polovinu. Takže na nic nečekejte a pokud máte co, tak investujte. Ale bezpečně.

peníze a dům

Zlato

Investice do zlata se vyplatila vždy a dnes to není absolutně jinak. Zlato totiž hodnotu neztrácí ale naopak cena zlata neustále stabilně stoupá. Takže pokud chcete mít jistotu, pak jednoduše nakupte kvalitní investiční zlato. Ideálně si nechte poradit od odborníka, který ceně zlata rozumí a poradí vám, jaké konkrétně vzít.

chorvatská ulice

Nemovitosti

Další věc, do které se vyplatí investovat je nemovitost. Koupit byt a pronajímat ho není vůbec špatný nápad. Peníze se vám budou postupně vracet v rámci nájmu, nemovitost můžete neustále zvelebovat a zvyšovat její hodnotu a bude pořád vaše, kdykoli prodejná ale zároveň k dispozici třeba pro vaše děti či staré rodiče. Stejně tak můžete koupit třeba nemovitost v zahraničí. V Chorvatsku je prodej nemovitostí, stejně jako v Řecku nebo třeba i na Kanárech cílen právě na cizince, kteří si koupí nemovitost u moře a krom vlastního pobytu u moře nemovitost i pronajímají. Tyto investice jsou sice finančně náročnější a navíc je většinou nutné do domů či apartmánů něco investovat, aby vypadaly k světu ale zaručeně se vyplatí, k moři se totiž bude jezdit pořád.

Vzdělání

Investice do vzdělání není vůbec nikdy špatně. Pokud máte tu možnost zvyšujte svoji kvalifikaci klidně i na soukromých školách, vzdělání vám totiž nikdo nevezme a nové vědomosti a širší kvalifikace není nikdy špatně. Přináší nám totiž jistotu práce i ve špatných dobách. Dopřejte kvalitní vzdělání i vašim dětem.

Category Nezařazené