Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Oblečte své miminko kvalitně

Příchod nového člena rodiny je vždy krásnou událostí, která se ale neobejde bez velkých nákupů. Vybavení pro miminko je obsáhlé, a vás čeká nakupování a shánění mnoha věcí. Jednou z nejdůležitějších věcí je oblečení pro miminko. Bez toho se neobejdete nikdy, a alespoň nějaký základ před jeho narozením mít musíte. Proto je dobré začít s výbavou zavčas. Není samozřejmě nutné mít všechno možné oblečení v mnoha velikostech. Je ale dobré mít doma oblečení do porodnice. Vždy se řiďte ročním obdobím, ve kterém se dítě narodí, a podle předpokládané hmotnosti kupte to, o je třeba. V zimě využijete kombinézy, v létě zase šatičky nebo šortky.

dětské oblečení

Od velikosti 50
Většina miminek se rodí s velikostí 56, výjimkou ale nejsou ani děti, které mají menší velikost. Pro ně se špatně shání oblečení, protože většina obchodů má právě až velikost 56. tu menší máme skladem v několika variantách, a můžete ji sehnat právě u nás. Máme pro vaše miminka kompletní šatník. Najdete u nás jak holčičí, tak klučičí oblečení. Máme body, dupačky, tepláčky, kombinézy a mnoho dalšího.

oblečení pro miminka

Jen bavlna a bambus
Je všeobecně známým faktem, že dětská pokožka je velmi jemná, a proto potřebuje jemné oblečení. Není dobré ji dráždit nekvalitním oblečením šitým z tvrdých látek. Ideální je bavlna a bambus. Z obou těchto látek u nás najdete velké množství oblečení, které mohou nosit i vaše děti. Najdete u nás velké množství různých vzorů. Oblečte své miminko do oblečení z našeho e-shopu a přihodit můžete i dárkové zboží. Máme v nabídce třeba dárkový poukaz, což je skvělý dárek pro nastávající rodiče. Dalším skvělým dárkem jsou milníkové kartičky, kde najdete všechny důležité události a milníky, které vaše dítě pokořilo. Jde o velmi oblíbený dárek, který se dává miminkům a rodičům ještě před narozením. Nakupte si u nás oblečení pro vaše děti od velikosti 50 až po velikost 104.

Category Nezařazené