Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Ženy a krása

Ženy vždycky o sebe hodně pečovaly. A tak přeci každá žena chce být přece krásná hlavně pro sebe. Opravdu neznám žádnou ženu, která by o sebe nějak nepečovala. Nebo vy o sebe, milé ženy, nepečujete? Já jsem o sebe začala pečovat, asi když mi bylo osmnáct anebo devatenáct let. V té době jsem už začala taky používat krémy proti vráskám. Já vím, že některé ženy to vůbec nepoužívají, začínají používat krémy proti vráskám třeba až ve čtyřiceti letech. Jenomže já jsem se ptala své kosmetičky, kdy by se měli nejlépe používat krémy proti vráskám. A kosmetička mi řekla, že ženy by s tím měly začít už v dvacátém pátém roce života.

Krása má mnoho podob.

Po dvacátém pátém roce života už klesá hladina kolagenu v těle, takže je taky vhodné ho doplňovat. A to třeba nějakými potravinovými doplňky anebo už krém proti vráskám. Takže já jsem ho začala používat docela brzo. Nyní je mi třicet pět let a musím říct, že vypadám opravdu hodně mládě. Dokonce i kolikrát v autobuse mi dal pan řidič poloviční lístek, protože si myslel, že jsem žák. Je sice pravda, že jsem měla na zádech batoh a mikinu s Mickey Mousem, ale i tak mi to velmi potěšilo. Takže milé dámy, nebojte se používat krém proti vráskám. Protože my ženy chceme být samozřejmě krásné a dlouho mladé.

Každý je krásný.

Myslím si, že taky samozřejmě hraje nějaká genetika svou roli, ale myslím si, že všechny ženy by o sebe měli dbát už ve dvaceti letech života a výše. Myslím si, že tím uděláte službu na jenom vám, ale taky vašemu zdraví. Protože zdravý životní styl a dobrý pohyb je taky pro vaši krásu velmi vhodné a doporučuje se. A pokud vás to nebaví, tak si pořiďte třeba domů gymnastický míč a místo sezení na židli seďte na tomto míči. Krásně to uvolní pánev a procvičí mnoho svalů v těle. Nebo máte svoje zaručené tipy na svou krásu a jak si ji nejdéle udržet? Nebo to necháváte všechno na přírodě?