Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

My ženy a muži

My jsme ženy, které toho musíme opravdu hodně mít. Já vím, že ženy jsou úplně jiné než muži.  Mužům stačí jednoduché věci, zatímco ženy chtějí ty složitější věci. Ale nicméně musím zase říct, že být ženou je super. Jako ženy máme většinou ve všem přednost než muži, ale já vím, že samozřejmě tomu tak nebylo vždycky. Nějakých v ještě západních rozvojových zemích je to takové, že si tam ženy nemůžu vůbec vyskakovat anebo nemají skoro žádná práva. A to se mi vůbec nelíbí. Nechápu, proč někdo dělá rozdíl mezi ženou a mužem. Sice je zase pěkné, že když je muž gentleman a pomůže ženě do kabátu anebo jí otevře dveře.

Oblek mám ráda.

To je něco jiného. Zase tohle beru jako gentlemanství a velmi pěknou věc. Nicméně ale nechápu, proč stále v jakých zemích nemůže žena řídit auto anebo mít volební právo nebo se svobodně rozhodnout, koho si vezme za manžela a jak bude nakládat se svým majetkem. Nebo vy tohle chápete? Proč třeba v některých zemích nemůže nařídit auto? Taky nechápu, kdo tohle vůbec vymyslel, že žena bude něco podřadného.

I muži stárnou.

Dokonce jsem slyšela, že v některých zemích je důležitější ovce anebo velbloud než žena. Chápete to? Že je ovce anebo kráva více než žena? Podle mě je to úplně ubohé a myslím si, že ženy bys v žádné zemi takovéto zacházení opravdu nezasloužili. A taky nerozumím tomu, proč muži tomuto jen slepě přihlíží. Copak muži nechtějí být ochránci žen nebi praví gentlemani, že pomůžou ženě? Kam se podělo mužství a ochranitelský pud? Myslím si, že by někteří pánové měli na sobě dost zapracovat, aby zase pánové byli muži. Když to tak vezmu a porozhlédnu s kolem sebe, tak je mi někdy opravdu smutno. Proč vidím na ulicích muže, kteří nosí sukně a podpatky? Nic proti stylu, ale zdá se mi, že dnešní praví muži v pravých kalhotách nějak moc rychle mizí. Co já bych dala za muže, co rád nosí oblek a ne sukně!