Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Věci, kterými muži často podvědomě odrazují ženy

Někteří muži mají občas pocit, že se jim ženy vyhýbají, ačkoliv oni vlastně nedělají nic špatného, jen se snaží najít v životě trošku té lásky. Na druhé straně pak stojí ženy, které o tyto muže nestojí, ačkoliv jsou ideálními kandidáty na vztah. Nebo snad ne? Realita je většinou taková, že muž často neví, že se dopouští něčeho nevhodného, či odtažitého, a žena ve snaze zachovat dekorum nemluví o tom, co jí na muži vlastně vadí. Ve výsledku tu pak máme nechtěného a zmateného muže, a znechucenou ženu. Které věci tedy muži dělají tak nějak nevědomky, ale ženy je nemohou vystát?

žena v posteli

Sahají si do rozkroku

Znáte-li alespoň trošku hip-hop, a hudbu s ním spojenou, jistě jste už viděli některé z videoklipů, kde si raper nejednou sáhne na rozkrok, v takovém až hrdém gestu. Jakoby snad poukazoval na to, že tam dole vážně něco má, či posiloval své ego myšlenkou, že je skutečně chlap. Avšak kromě těchto videoklipů, si muži sahají na veřejnosti na rozkrok poměrně často. Nemusí jít hned o nějaký exhibicionismus, třeba je jen svědí rostoucí ochlupení, ačkoliv se může jednat i o nějakého toho nechtěného návštěvníka, kterého si přinesli z divočejšího večírku. Mnoho mužů si však jen občas trošku posune nádobíčko do pohodlnější polohy, nebo potáhne boxerky, aby jej neškrtily v rozkroku. Ať už to však dělá ze kteréhokoliv důvodu, a pravděpodobně dokonce podvědomě, ženy to většinou odradí. S tímto tikem se totiž může i dokonalé rande proměnit v trapnou situaci, o které žena nebude ochotná mluvit, a tak muž tápe, zda vybral špatné víno, nebo zda prohodil něco nevhodného.

muž s knihou

Koukání do výstřihu

Ať už je muž sebevětší gentleman, naditý dekolt mu zkrátka neunikne. Nezáleží na tom, zda se jedná o dekolt partnerky, nebo milé a ochotné servírky. Muže tyto věci vábí, svádějí k pohledu, a ačkoliv se jedná třeba i o věrné samečky, prostě si nemohou pomoct. Mnoho z nich si pak myslí, že si žena nevšimla, jak mu oči stále ujíždějí, ale ona všimla. A právě to je mnohdy kamenem úrazu, jelikož žena na schůzce touží po tom, aby se jí muž díval do očí, nikoliv do výstřihu, nebo hůř do výstřihu nějaké jiné. Mnozí by pak mohli namítnout, že brát si výstřih, když nechtějí aby se do něj někdo díval, je hloupé. Ženy si však berou krásné a sexy oblečení proto, aby udělaly dobrý první dojem, avšak to nemá být jediným dojmem, a tak se mnohdy před muži, kteří neovládají pohled, raději klidí.