Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

U stěhování bez stresu začínejte s včasnou objednávkou stěhovací firmy

Stěhovaví ptáci, ti se mají! Pokud se u vás na domě nebo někde ve vaší blízkosti usídlily Jiřičky, a vybudovaly si z kamínků kompaktní hnízdo pod okapovou římsou, možná jste si uvědomili, že každý rok, pravidelně a bez výjimky, přilétají v květnu na naše území z jižních oblastí Evropy, kam se zas v září či říjnu vrací. Přečkají tam chladnější období bez úhony a ke svému odletu nepotřebují vůbec nic. Potravu si nasbírají cestou a nevláčí s sebou žádná zavazadla, ani nábytek, chladničky, pračky a podobné technické vymoženosti.

papírový karton

To my, lidé, se při každém stěhování v Děčíně Stěhování Mamut chytáme za hlavu, nebo se alespoň snažíme namísto toho být v klidu a objednat si stěhováky, kteří za nás vyřeší to nejobtížnější – přesun těžkých věcí z místa a místo.

Kdy stěhovací firmu objednat

Někteří lidé dělají všechno na poslední chvíli, a to není správné. Jistě, svůj význam má rozhodování podle intuice, že namísto do lesa půjdeme na procházku kolem přehrady, kde bychom mohli potkat třeba naše přátele, ale to jsou rozhodnutí okamžitá a zcela nezávislá na dalších okolnostech. V případě stěhování to nefunguje tak, že si ve středu vzpomenete, aby vás v sobotu firma komplet přestěhovala, můžete to pochopitelně zkusit, ale je spíše pravděpodobné, že na vás nebudou mít čas, protože se zavázali jiným lidem u objednávky sjednané před pěti týdny. Ano, pět až šest týdnů předem je ideální čas, kdy stěhovací firmu objednat.

dřevěné přepravky

Máte pak dostatek času i na balení věcí, případně vám stěhováci mohou pronajmout kartonové krabice nebo poskytnout balicí a výplňový materiál, nejčastěji bublinkovou fólii. Stěhovací firmu můžete požádat i o demontáž nábytku a zpětnou montáž, hodí se to zejména u větších sestav, jako jsou vestavby na míru, velké šatní skříně či kompletní kuchyně včetně zapojení vodovodní baterie, odpadů a kuchyňských spotřebičů.