Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Praktický altán


Musím se přiznat, že jsem vždycky snila o tom, že budu mít vlastní pěknou pergolu, a ne nějaký chatrný dřevěný altán, který jsme tehdy měli. Líbí se mi, když to na zahradě žije. Já jsem spíše takový letní a zahradní typ, co nerad sedí doma. A A proto je pro mě zima a mráz opravdu to nejhorší období, co může být. Nemám ráda zimu a mráz. Nejraději sedím celý den na zahradě, kde se moc ráda opaluji. Anebo pracuji, což mě moc baví. A mám povolené tři dny v týdnu pracovat doma. Takže je logické, že když je venku krásně, tak si vezmu práci ven. Mám na počítači, na notebooku takovou ochrannou fólii, takže když svítí slunce, tak mně to vůbec neomezuje ve čtení na notebooku. A jsem za to ráda, že takové vynálezy existují. A protože jsme měli na zahradě už starý dřevěný altán, tak jsem přítele poprosila, jestli by ho nemohl opravit, abych taky mohla zvát kamarády.

Vzdušný průchod altánu.

Chtěla jsem, abych měli nový altán. Anebo třeba dřevěnou pergolu. Přítel stále trval na tom, že bude nejlepší altán opravit. Já jsem si ale řekla, že ten zahradní altán je už takový chatrný a že to dřevo už je prolezlé nějakými brouky či červotoči. Že by bylo asi nejlepší mít dřevěnou pergolu. Přítel ale řekl, že udělá altán. Tak jsem ho nechala, třeba jeho nápad bude lepší, je přeci jenom více šikovnější než já.

Altán je perfektní.

A musím říct, že za dva měsíce měl opravdu tak krásný altán, že jsem sama koukala. Nemohla jsem tomu věřit. Musím říct, že se mi tam opravdu krásně pracuje. A taky hlavně opaluje, o tom žádná. Taky je prima, že je tam o mnoho více místa, než to bylo u starého altánu. takže tady celé léto mohu dělat každý víkend nějaké pěkné zahradní akce. Už se nemohu dočkat, až značně příští rok grilovací sezona, abych mohla pozvat rodinu a partu přátel na grilování a pěkné posezení. Jsem ráda, že přítel altán přestavil. Je fakt super.