Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

S dětmi na hory

Prosincové dny nabídly už velkou várku sněhu, což si milovníci zimy začali náležitě užívat. Končí vánoční prázdniny pomalu a chystají se v kalendářích zimní měsíce začátku roku, a to znamená jediné. Mnoho z nás vyrazí na hory za dobrodružstvím, za sportováním, za lyžemi, za běžkami, za snowboardy a tak dále. Kam jste letos zapíchli zimní dovolenou vy? Ještě nevíte? Chcete změnu a objevovat nepoznané ještě? Pojeďte do Orlických hor.

hory

Nachází se totiž zde kvalitní lyžařský areál, o kterém jste dodnes třeba ani neměli ještě tušení. Nachází se na něm celkem čtyři sjezdové trati různé úrovně, užijí si zde zdatnější lyžaři, i začátečníci. Ideální místo je to i pro malé děti, které si teprve začínají na lyže stoupat a rodiče jim začínají hledat dobrou lyžařskou školičku, aby si i oni mohli na chvilku oddychnout a jít si zajezdit po svém. To vše a mnohem více nabízí ski Čenkovice. Vyhřívaná sedačka na lanovce? No ano, to najdete právě tady.

zima

I letní období nabízí na tomto místě mnoho vyžití, jako jsou kulturní akce, milovníci turistiky se mohou vydávat na horské túry, milovníci kol si je mohou zapůjčit nebo zavítat do mini bikeparku Bukovka. Rovněž na koloběžkách si můžete sjet kopec, to se zejména bude líbit malým dětem, které mají rádi adrenalinové zážitky. I s elektrickým automobilem sem můžete zavítat, jsou zde už i nabíjecí stanice. Je zde místo v létě i pro karavany, což stále více Čechů začíná také znovu objevovat. A až vás přestanou bavit túry, můžete si zapůjčit elektrokola a hned se vám bude lépe poznávat tato krajina s menší námahou. Děti, které mají rádi bmx kola mohou zavítat do pumptracku. Večer si můžete opéct buřty nebo masíčko na veřejných ohništích, nebo jít do letního kina. A koho ani to neoslovilo, může se v létě těšit i na přednášky velkých cestovatelů, kteří sem zavítají.