Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Jedeme s rodinou na výlet

Někteří z vás si možná vybaví reklamu z roku 1992 na automobil Škoda Forman, která zobrazila s jistou humornou nadsázkou mafiány včetně mafiánského Kmotra, kterého ztvárnil František Filipovský. Sedm aut v černé barvě zaparkovalo v podzemních garážích, načež pan Filipovský pronesl doslova: „Nasedat, jede se na rodinný výlet!“

auto na silnici

Tehdy byl vůz Škoda Forman skutečně prezentován jako rodinný vůz, ovšem od té doby již uplynulo třicet let a mezitím se na automobilovém trhu objevila celá řada rodinných vozů. Některé z nich jsou k dispozici i v půjčovně aut v Praze. Můžete si je pronajmout, pokud se chystáte na rodinný výlet třeba do Jizerských hor.

chalupa v Jizerských horách

Proč právě půjčovna

Pronájem vozidel v autopůjčovně v Praze Autopůjčovna Milan je výhodný z několika důvodů. Za prvé se to hodí lidem, kteří mají momentálně vůz v servisu. Pronájem lze domluvit na libovolně dlouhou dobu, ovšem pochopitelně, pokud jsou vozidla k dispozici a nejsou již někým rezervována. Za druhé si lze vypůjčit auto lidmi, kteří prozatím nemají vlastní vůz k dispozici z finančních důvodů, například studenti. A za třetí je to výhodné i pro toho, komu se vlastnit vozidlo vůbec nevyplatí, například kdo jezdí do zaměstnání městskou dopravou, nakupuje zboží přes e-shopy a automobil by využil jen příležitostně, právě kupříkladu pro cestování na výlety nebo na dovolenou.

Proč právě Jizerské hory

Chcete-li si užít opravdovou pohodu v horském klimatu, kde nepotkáte stovky turistů, a kde nejsou předražené hotely, vydejte se do Jizerských hor. Je tu překrásná příroda s nádhernými vyhlídkami, božský klid a mnoho zajímavostí, například přehrada Desná Souš, rozhledny Královka, Štěpánka, Tanvaldský špičák a Bramberk, nedaleké Mumlavské vodopády v Harrachově – Ryžovišti, příjemná rekreační lokalita Mariánská hora v Albrechticích v Jizerských horách, kamenný železniční viadukt ve Smržovce, botanická a zoologická zahrada v Liberci, vysílač Ještěd a mnoho dalších krás.