Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Práce mě baví

http://www.zdravotnickydenik.cz/2017/10/pomahat-ostatnim-zdravotniky-prirozene-i-proto-vznikl-beneficni-kalendar-1-lf-uk/ t=UTF-8″>

Pamatuji si, jak jsem nevěděla, na jakou střední školu půjdu, když jsem končila konečně základní školu. Víte, bylo to takové složité, protože já jsem chtěla jít nejspíš na gymnázium, ale moje maminka s otcem mě nutili do ekonomické školy. Říkali, že to opravdu je nejlepší škola, na kterou mohu jít. Jenomže mě vůbec nelákalo pracovat někde v ekonomickém oddělení. Maminka řekla, že jednou budu pracovat jako ona, a to v bance. Jenomže mě to vůbec nebavilo. Můj otec zase chtěl, abych tam šla na ekonomku z toho důvodu, že potom můžu studovat dál, a to třeba matematickou fakultu. Já a matematika? Tak to vůbec ne. To vůbec nepřipadá v úvahu, protože s matematikou jsem sotva prolézala. Vůbec mě matematika nebaví. Tak jsem si řekla, že půjdu na ten gympl. Nakonec to dopadlo tak, že jsem na ten gympl opravdu šla a taky jsem ho docela úspěšně udělala.

Někdo užívá mnoho léků.

Potom jsem si řekla, že už na žádnou školu nepůjdu, i když jsem předtím chtěla. Nakonec jsem šla do práce, kterou mi nabídl jeden známý. A jedná se o práci distributor léčiv. A distributor léčiv rozváží léky další obvazový materiál, třeba například léčivé gely anebo obvazy a náplasti. Myslím si, že dělat distributora léčiv je docela slušná práce, která mě bude bavit.

Někdo užívá léky pravidelně.

Navíc mám řidičský průkaz, takže jezdit dodávkou a rozvážet léky do různých lékáren anebo různých zařízení mě bude opravdu bavit. Nyní pracuji jako distributor léčiv asi dva roky a musím říct, že jsem si vybrala opravdu dobře. Tato práce mě baví a jsem ráda, že dělám hodně zodpovědnou práci a každý chválí. Prý jsem šikovná a nejsou na mě žádné stížnosti. No ještě aby byly, když se tak moc snažím a práci distributora léčiv dělám opravdu s láskou, protože mě tato práce baví. Víte, když děláte práci, která vás moc baví, tak ji potom taky logicky skvěle děláte. Navíc prací pomáhám i ostatním lidem.