Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Pohoda u bazénu

Když se mě a mého bratra naše maminka ptala, co bychom chtěli na zahradu, tak jsme samozřejmě jednohlasně odpověděli, že bychom chtěli mít na zahradě bazén. Jenomže tohle ale nebylo jenom tak. Moje máma nám zase říkala, že všechno to je složité, když je doma na zahradě bazén. My jsme s bratrem samozřejmě netušili, co může být tak složitého na tom, když má rodina doma na zahradě bazén. My jsme s bratrem řekli mamce, že bychom chtěli jenom nějaký malý bazén, který nám dá spoustu zábavy na dlouhou dobu. Samozřejmě, že jsme ze začátku chtěli opravdu veliký bazén, aby se tam vešli i naši kamarádi, kterých máme opravdu hodně.

Vodu chci mít stále čistou.

Jenomže když máma řekla, že velký bazén rozhodně nepřipadá v úvahu, tak jsme s bratrem řekli, že by nám aspoň pro naši radost a spokojenost stačil i nějaký malý bazén, do kterého by se vešel alespoň jeden nebo dva kamarádi. Víte, s malými dětmi to opravdu někdy náročné. Jenomže máma nám řekla, že když je bazén na zahradě, tak se taky musí udržovat.

Není nad pohodu u bazénu.

A to například tabletami do bazénu. Abych se přiznala, tak jako dítě jsem samozřejmě vůbec netušila, že se, co to tableta do bazénu znamená. Máma nám vysvětlila, že tablety do bazénu se dávat musí, a to kvůli tomu, aby voda byla stále čirá a nebyly tam různé bakterie. Bakterie, které potom napadnou naše tělo a budeme mít třeba například vyrážku nebo nějaký ekzém. Mimochodem, to už jsem kolikrát měla a říkám vám, že mít vyrážku z neudržovaného bazénu je hrůza, hodně to svědí. Takže jsem byla ráda, že nakonec máma tablety do bazénu sehnala. Nakonec jsme tedy měli sice nějaký malý bazén, ale i tak jsme za to s bratrem byli rádi. Jsou různé tablety do bazénu, který vám bazén udrží opravdu v čistotě a voda bude stále čistá a průzračná. A to je hodně důležité. Já sama, když jsme nyní máma dvou malých dětí, tak bych si taky přála, aby se moje děti koupaly jenom v čisté vodě, kde by jim nehrozilo žádné nebezpečí. Takže i u nás v bazénu máme tablety do bazénu, které pravidelně kontroluji. Máme je v bazénu v plováku, který je super.