Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Jak připravit tu nejlepší narozeninovou párty

Narozeniny jsou důležitým dnem v roce skoro pro každého z nás. Někdo dává přednost je neslavit, někdo naopak preferuje pouze malou oslavu jen v rodinném kruhu. A jiní zase preferují pořádné narozeninové párty se vším všudy.

Pokud jste ten poslední typ, dáme vám několik tipů, jak uspořádat tu nejlepší narozeninovou oslavu a na co všechno nesmíte zapomenout.

Udělejte si seznam hostů

Dříve, než budete zařizovat místo, jídlo a podobně, je důležité, sestavit si seznam hostů, abyste přesně věděli, kolik lidí můžete na párty očekávat. Rozmyslete se, zda půjde o intimnější večírek nebo naopak velkolepý, kde pozvete všechny své známé. Vezměte také v potaz svůj rozpočet. Každý host navíc znamená větší výdaje.

happy birthday

Vyberte si místo, kde párty bude

Už víte, kolik lidí budete na párty zvát, tak si můžete vybrat vhodné místo. Můžete ji uspořádat u vás doma, pokud k tomu máte vhodný prostor. Nejlepší je velká zahrada, pokud se večírek koná v období, kdy bývá teplo. Musíte v takovém případě ale i počítat s variantou, že začne pršet. V takovém případě se vyplatí třeba pronájem párty stanu. Nebo můžete pronajmout nějaké veřejné místo, třeba restauraci, která má k dispozici salónek pro tyto účely.

narozeniny

Připravte si plán jídla, které chcete podávat

Občerstvení je důležitou součástí všech párty. Měli byste si promyslet jak drobné občerstvení, které bude k dispozici po celý večer, tak hlavní jídla. Hlavní jídla můžete podávat buď servírovaně, ale tady hrozí riziko, že se netrefíte všem do jejich chutí. Proto je mnohem lepší volba servírovat večeři formou bufetu. Tam můžete mít více variací na různá jídla, teplá i studená, a každý si bude moci vybrat na co bude mít chuť. K tomu můžete na stole podávat drobné občerstvení, jako jsou brambůrky, tyčinky, slané ořechy, mini dezerty, koláčky a samozřejmě nesmíte zapomínat ani na to, aby bylo k dispozici dostatek nápojů.