Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Opravte si zuby

Spousta lékařských zákroků není příjemná. Jde hlavně o to aby došlo k vyřeší nějakého zdravotního problému. Máme sice tišící léky a možnost anestezie, ale například u zubů není jednoduché zaručit nižší bolestivost. I trhání zubů se sice používají silné látky, které dokážou bolestivost snížit, ale jakmile přestanou účinkovat – typicky až doma, začnou bolesti znova. Mnoho lidí uvádí, že mezi nejhorší bolesti, které kdy zažili, patří právě bolesti zubů. Paradoxně velká část populace nemá svoje zuby v pořádku. Lidé si špatně čistí zuby, nechodí na preventivní prohlídky a nechodí na zubní hygienu. Výsledkem jsou bolestivá onemocnění, která se léčí těžko a jsou finančně nákladná.

zubní ošetření

Na čištění zubů přece nic není
Asi byste se divili, kdyby vám někdo řekl, že si v dospělosti neumíte vyčistit zuby. Snad každý si myslí, že stačí párkrát přejet kartáčkem po zubech a je hotovo. Jenže je potřeba používat i zubní nitě, mezizubní kartáčky a také je potřeba volit vhodnou pastu. Často se zapomíná i na používání ústní vody. Kvůli špatné zubní hygieně končí ročně na pohotovosti mnoho lidí, kteří prostě péči o zuby zanedbali. Pokud nebudete zuby čistit tak jak máte, bude se vám na nich usazovat plak. A ten je původcem zubních kazů, které dokážou zuby úplně zničit.

čištění zubů

Že nemáte zubaře?
Podle průzkumu má velká část lidí problém sehnat zubaře. Starší ročníky odcházejí do důchodu, a těch mladších moc nové ordinace neotvírá. Chcete vědět jestli nějaký zubař v Praze nemá volná místa? Klinika Clinic+ zatím pacienty přijímá, ale je otázkou času, kdy i tady budou plné kapacity. Čeká na vás moderně vybavené pracoviště, kde vám vyšetří vše co je třeba a provedou vám všechny potřebné zákroky. Zároveň tu najdete i zubní hygienu, na kterou byste v rámci prevence určitě neměli zapomínat. Objednejte se online a dejte kazům sbohem.

Category Nezařazené