Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Dárečky pro nejmenší


Je naprosto zažitým zvykem, že jdeme-li navštívit maminku s malým miminkem, když jde o první návštěvu, přinášíme drobný dárek. Co však malému novorozenci dát? Hračky ještě neocení, a oblečení? Toho má maminka jistě pořádnou zásobu. Chce to dát něco, co bude užitečné a zároveň stále bude prostě to od Vás. Co je tedy v těchto chvílích tou nejlepší volbou? Víte, co jsou to capáčky? Vsaďte právě na ně. Pokud dosud děti nemáte a nevíte, co to je, hned se to dozvíte.

Nožky v teple

Je to jednoduché. Dalo by se říci, že capáčky jsou botky pro děti, které ještě nedovedou chodit. Namítáte, že takové děti přece boty nepotřebují? Jistě, nejde o boty v klasickém slova smyslu. Jde o jakousi imitaci bot, pochopitelně bez pevné podrážky uzpůsobené k chůzi. Některé mají dětské nožičky i zahřát, ovšem není výjimkou i provedení, které slouží pouze jako doplněk. Rozhodně by ve výbavě Vašeho miminka neměly chybět v zimním období. Nabízíme mnoho krásných zateplených variant. A v létě? Jistě sklidíte obdiv s některým z letních plážových modelů.

Category Nezařazené