Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Módní kabáty

Jsou ženy, které by velice ocenily, pokud by na podzim nemusely nosit bundu, ale nějaký pěkný kabát. Mnoho obchodů takové kabáty, které se dají nosit na podzim, nabízí, ale ne všechny mohou někomu padnout do oka na první pohled. Některé kabáty opravdu nevypadají příliš dobře, ale pokud budete hledat, může se vám podařit najít i něco, v čem vám nebude zima a co se vám bude líbit.

Nejdůležitější je myslet nejen na střih takového kabátu, ale také na vhodnou barvu. Jestliže nosíte nejčastěji černou kabelku a černé boty, pak černý nebo šedý kabát by byl dobrou volbou. Pokud ale nejčastěji nosíte věci v barvách jiných, měli byste při nakupování přemýšlet, aby se vám nestalo, že dané věci k sobě nebudou ladit vy si tak nebudete připadat dobře.

Je ale pravda, že pokud byste zvolili černý kabát, měli byste jistotu, že k něčemu takovému půjde vždy něco sladit.

žena a kabát

Mnohé ženy jsou schopny před svou šatní skříní strávit i hodiny, dokud nevymyslí vhodné kombinace. Něco takového, jako je přemýšlení nad vhodnou barevnou kombinací, rozhodně není špatné. Strávit nad něčím takovým ale hodiny není zrovna ideální.

Nad oblečením je vhodné přemýšlet již v obchodě. Pokud najde nějaký kousek, který se vám bude líbit, měli byste se ihned zamyslet nad tím, k čemu by byl vhodný a pokud na nic nepřijdete a nenapadá vás ani žádné vylepšení, které by dopomohlo k tomu, aby se dalo k danému kousku něco nosit, neměli byste si jej kupovat. Ušetříte si tím čas při přemýšlení před samotnou skříní a také ušetříte nějaké peníze, které můžete zaplatit za věci, které se naopak budou hodit k věcem, které již vlastníte.

žena a kabátek

Uvidíte, že pokud začnete nakupovat tímto způsobem, zkrátí se i čas, který trávíte před skříní při vymýšlení toho, co budete celý týden nosit. Jsou ženy, které si nevymýšlí outfit jen na následující den, ale také na dny další. Některým ženám něco takového může trvat hodiny a některým naopak pár minut.

Pamatujte na to, že vše by mělo sedět a to včetně kabátu, vhodných bot a kabelky.