Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

K rekonstrukci domu můžete využít ocelový kontejner na vaše věci

V životě se někdy vyskytnou situace, které nejsou naplánované dopředu, ale seběhnou se velmi rychle. Například taková změna životního stylu na základě lékařského doporučení. Může se to přihodit i vám – dejme tomu, že váš kamarád lékař vám diagnostikuje nějaký vážnější zdravotní problém, např. proděláte slabší infarkt, a doporučí vám změnu prostředí. A tak začnete ihned řešit stěhování z města na venkov. Podaří se vám zakoupit krásnou rekreační chatu, celoročně obyvatelnou, která však vyžaduje rekonstrukci rozvodů vody, odpadů a elektřiny. K tomu bude zapotřebí celý objekt vyklidit, ale mezitím už ve městě žít nechcete.

skladové kontejnery

Nabízí se šikovné řešení, a sice pronájem skladů, resp. skladových plechových kontejnerů. Jsou to velké ocelové bedny, které můžete občas zahlédnout na vlakových nádražích, a s nimiž se počítá jako s transportním boxem pro dálkovou přepravu. Jeden takový kontejner s rozměry 5,8 x 2,3 x 2,3 bezpečně pojme většinu vašeho nábytku a osobních věcí, a pokud se vám zdá příliš malý, je možné využít větší kontejner, jehož délka při shodné šíři a výšce je dvanáct metrů.

skladování zboží v kontejnerech

Kontejnery jsou uzamykatelné, takže jsou v nich veškeré uložené předměty v bezpečí. Podstatné je, že jste bez starostí, protože nemusíte řešit neustálé přesuny skříní, koberců, stolů, židlí, jejich zakrývání plachtou a stejně tak zabezpečení vašich oděvů, obuvi a dalších předmětů. Zkrátka jednoduše celý byt vyklidíte, přemístíte do kontejneru, v místnosti ponecháte pouze pár nejnutnějších věcí, např. dvě plastové židle a plastový stůl pro stolování, které se nepoškodí, a v poklidu si můžete domů pozvat firmu, která ať předvede, co umí. Nějaká prašnost při frézování drážek pro elektrické rozvody vás nemusí trápit a po skončení rekonstrukce pouze vše uklidíte a vybavení domu nanosíte zpět. Kontejner si můžete pronajmout na libovolně dlouhou dobu, záleží jen na vás.