Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Výběr správného kočárku pro vaši rodinu

Výběr vhodného kočárku je velmi náročné. Na trhu existuje mnoho výrobců, kteří vyrábějí kvalitní a krásné kočárky. Je dobré se podívat na různé nabídky a udělat si tak přehled toho, ze kterých kočárků můžete vybírat. Taky zjistíte, které se vám nelíbí a které naopak ano. Taky zjistíte, která značka výrobců kočárků se vám nejvíce líbit.

Můžete si také udělat seznam toho, co od daného kočárku budete chtít, aby měl či uměl. A nejde jenom o barvu a styl kočárku, ale také třeba o výšku, jeho rozlohu a rozměry při složeném stavu. To je třeba důležité hlavně proto, aby se vám kočárek vešel do auta. Také jak je těžký, skladný, jak se vám s ním bude manipulovat. Můžete si dát požadavky i na materiály ze kterých chcete, aby byl kočárek vyrobený. Není na škodu si i zjistit, zda tam kde si kočárek koupíte, zda vám nabízejí i servis kočárku u dané značky.

žena s kočárkem

Dobré je také mít možnost si kočárek přímo vyzkoušet a zjistit, jak se vám s ním jezdí, zatáčí a různě manipuluje. Další možností je koupit jeden kočárek s hlubokou korbou a další sportovní kočárek nebo si vybrat s dvojkombinace či trojkombinace. Tam máte jeden podvozek a k tomu hlubokou i sportovní korbičku.

rodinná procházka

Také myslete na to, jaký jste tip rodiny. Zda plánujete s kočárkem hodně sportovat, jezdit na výlety, zdolávat různé trény, tak pro vás bude samozřejmě vhodný sportovní kočárek pro holčičku maxim-kocarky.cz či chlapečka. Do sportovních kočárků by měly jít děti, které už sami sedí. Ale pokud jde kočárek úplně do lehu, tak lze takto vozit v lehu i nesedící děti. Sportovní kočárek pro nesedící děti využijete určitě v teplých letních měsících. Sportovní kočárek s nafukovacími koly a dobrým odpružením zvládne i náročnější terény. Takový kočárek bude určitě lepší pro vás i vaše děti než golfové kočárky, které se hodí spíše do města na rovný povrch a které jsou spíše na příležitostné ježdění.