Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Ušetřete jak se dá!

Nikdy nevíme, co se může stát. To je věta, kterou známe všichni a kterou nám dost možná říkávala naše babička nebo maminka a u toho dost možná řekla: Obleč se hezky, nikdy nevíš, co se může stát. A měla pravdu. Opravdu nikdy nevíme, co se může stát a svět se nám může v jedné minutě změnit a otočit naruby, aniž bychom chtěli. O tom vám může vyprávět opravdu hodně lidí, protože většina lidí zažila něco, co jim ne úplně hrálo do karet a převrátilo jim to život naruby. Může to být radostná událost, jak potkali lásku svého života, nebo to naopak může být událost, která zatřásla nepříjemně jejich životem a oni se z ní musí dlouho vzpamatovávat. Tak či tak je to něco, s čím nepočítáte, a proto musíte být i na takové události připraveni. Nezdá se to, ale jde být připravený. A to když se bavíme například o financích.

slevy

Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat velký obnos peněz, proto je dobré peníze šetřit, protože se může stát tragédie, ze které se budete moci dostat jen díky penězům, a to se tedy šetřit vyplatí, na tom se shodneme všichni. Co se třeba může stát? Například autonehoda, kde budete muset zaplatit škodu, která bude v hodnotě několika tisíc a pojišťovna vám nepomůže. Nebo může nedejbože někdo umřít a vy budete platit pohřeb a všechny věci okolo. Nebylo by moc dobré, kdybyste neměli peníze, že? To se ale někdy stává, a proto tomu musíte zabránit tím, že budete šetřit.

šetření

Ušetřit se dá vždy, to si pamatujte. Každý obchod má nějaké způsoby, jak ušetřit. Například existují slevy jako About You slevové kódy a podobně, ty vám na celý nákup dají slevu podle toho, na kolik procent kód je. Někdy vám třeba z celé sumy, kterou musíte zaplatit strhnou určitou částku, pokud jste nakoupili za nějaké to minimum. Pokud budete navíc nakupovat v obchodech ve slevách, rozhodně ušetříte. Raději si nakupte levnější značky, tam ani tolik nejde o tu kvalitu, věřte nám. A samozřejmě musíte i vy šetřit a ukládat si peníze.