Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Tekuté tapety představují skvělou volbu pro každý interiér

Tapety jsou zase v kurzu. Není divu, v interiéru působí elegantně a moderně. K dostání jsou v nejrůznějších provedeních a barvách. Tu pravou tapetu si tak rozhodně vybere každý. Řadu z nás však může od tapet odradit jejich náročnější použití. Patříte i vy mezi tyto jedince? Na trhu jsou k dostání i tekuté tapety, které tento problém jednou pro vždy vyřeší. Jejich použití je jednoduché a zvládne to každý.

Designová zeď

Výhody tekutých tapet, které vás překvapí

Tekuté tapety představují další z možností úpravy vašeho vysněného domova. Na stěnách působí zajímavě a zvládnete je aplikovat sami. Značnou výhodou tekutých tapet je rovněž i skutečnost, že dokáží poměrně dobře skrýt nejen různé nerovnosti na stěnách, ale i drobné prasklinky. Zároveň nevytvářejí švy typické pro klasické tapety a nehrozí tak, že vám jednotlivé díly k sobě nebudou zapadat. Výsledný efekt je za každé situace jednolitý a v případě poškození se dá velice snadno opravit.

Je možné je aplikovat na prakticky jakýkoliv materiál a dají se různě kombinovat, takže na vašich stěnách může vzniknout skutečné umělecké dílo. Nemusíte se obávat ani jejich aplikace na rozsáhlejší povrch, věřte, že vám práce s nimi půjde od ruky a výsledného díla se dočkáte velmi brzy. Nanášení na stěny probíhá za pomoci hladítka.

Strukturovaná výmalba

Tyto tapety mají i termoizolační vlastnosti a dlouhou životnost

Aby těch výhod nebylo málo, je třeba zmínit i to, že tekuté tapety mají i určité termoizolační vlastnosti, což znamená, že zabraňují únikům tepla skrz zdi. Rovněž i zvyšují povrchovou teplotu zdí, což může zabránit například tvorbě plísní. Díky použitým materiálům se dokáží vhodně vypořádat i se zvýšenou vlhkostí v interiéru. Můžete je aplikovat prakticky do jakékoliv místnosti. Jsou proto vhodným nástrojem pro úpravu interiéru vašeho domova. Jsou složeny z bavlněných vláken, celulózy, hedvábí, takže jsou i ekologické a jejich životnost je poměrně vysoká.

Category Nezařazené