Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Super zážitek pro pár

Období Vánoc nebo třeba narozenin (což trvá celý rok) je nejhorší. Nevíte, co za dárek máte jednotlivým jedincům koupit, protože jsou hold nepředvídatelní a nevíte, jestli se jim bude líbit to, co vymyslíte, nebo jestli je stále baví stejné činnosti. Například děti hodně rychle opouští ta první chuť a nadšení pro danou aktivitu a pak už jen plní nudy dělají to, co musí. Například muži nemají zas přesně danou věc, které by se většinou věnovali, a tak jejich partnerky musí vymýšlet velmi dlouho, co jim vlastně koupit. Ženy toho chtějí naopak až moc, a tak se chlapi chytají za hlavu, kolik toho zase na narozeniny své ženy vlastně utratí.

uvolnění

Není to ale tak složitá věda a je třeba myslet obecně, když někomu něco dáváte. A hlavně dávat zážitky, to se nejvíce cení. Žádné jídlo, oblečení, dekorace a podobně. Zážitky, ty nám m v hlavě zůstanou. Zatímco o růži nebudeme ani za půl roku vědět, jakou měla barvu, natož že nám ji vůbec někdo někdy dal. Uvadne a vyhodí se. Zážitek v hlavě zůstane, a to velmi dlouho, pokud se jednalo o dobrý zážitek. Pokud ne, to je samozřejmě něco jiného, že jo. A stejně tak to platí i o dárcích pro vaši drahou polovičku. Nebojte se vybrat nějaký zážitek. A teď vám poradíme ještě něco. Nebojte se vybrat zážitek pro oba, ať si to užijete i vy sám nebo sama. Vůbec nehleďte na to, že to je blbé. Právě naopak. Myslíme, že si mnohem víc užijete daný zážitek spolu než dát něco suchého, co si obdarovaný ani nezapamatuje. Nebojte se tedy vybrat něco, co byste chtěli i vy.

olej

Samozřejmě myslete na to, co má ráda vaše drahá polovička, ale myslete taky na to, co bude bavit vás oba. Vyberte si třeba tantrický sex, což je sex spojen s meditací. Jak cvičit tantrický sex Matahari salon? Důležité je dosáhnout úplného uvolnění a nechat se unést. Dále už to pak půjde naprosto samo, uvidíte. Budete oba spokojeni, to se vůbec nemusíte bát.