Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Potravinové doplňky

Kolagen a kyselina hyaluronová je v našem těle normálně obsažena. V těle je máme vlastně už od narození. Ale je logické, že věkem kolagen a kyselina hyaluronová samozřejmě klesá. A odpovídala za stav naší pleti, kůže a také vlasů a nehtů. Protože pokud máme opravdu málo kolagenu, tak naše pleť a kůže celkově stárne rychleji. Proto je potřeba doplňovat kolagen a kyselinu hyaluronovou a nejlépe v té nejčistší formě.

Pro sebe dělám hodně.

Pamatuji si, jak jsem jednou naletěla na jeden inzerát. Inzerent sliboval velmi kvalitní kolagen a kyselinu hyaluronovou. A na to jsem slyšela. Protože opravdu hodně dlouho už o sebe pečuji a slyším na různé kosmetické novinky. A nevadí, jestli se to aplikuje z venku anebo zevnitř. Vyzkoušela jsem opravdu mnoho potravinových doplňků a musím říct, že jsem někdy byla i docela zklamaná. A proto když jsem slyšela nějakou novinku, tak mě to ihned zaujalo. Navíc taky tady byly samé kvalitní recenze. Jenomže jsem nevěděla, že vůbec recenze na kolagen a kyselinu hyaluronovou jsou podvod.

Užíváte něco pravidelně?

Byly to udělané tak, že si je inzerent koupil. Koupil si prostě kladné recenze. A tak jsem si taky výrobek objednala, i když jsme ještě o podvodu nevěděla. A musím říct, že jsem byla opravdu hodně zklamaná. Nejenom, že mi bylo z léků špatně, ale taky jsem vůbec neviděla žádné výsledky. Výsledky se slibovaly po dvou týdnech. A já ani po dvou měsících jsem neviděla žádné výsledky a taky mi nebylo zrovna fyzicky dobře. Tak jsem naštěstí lék vrátila zpět inzerentovi. Ale bohužel nikdy mi peníze už nevrátil. Bylo to pouhých pět stovek, ale peníze raději oželím než brát dál nějaké léky, ze kterých je mi špatně. Od té doby si dávám opravdu velký pozor, od koho kupuji potravinové doplňky. Mám je ráda a budu je brát stále, ale dám si pozor, co beru. Mám taky zdravý životní styl, takže kolagen a kyselina hyaluronová je pro mě vhodná.