Spink

Už jste si udělali finanční rezervy? Pokud ano, určitě toho nelitujete, že? Situace se u nás zkomplikovala a běda tomu, kdo se nezajistil a nemá kde brát.

Plastové přepravky na ovoce a zeleninu

Vlastníte velký dům se zahradou a máte rádi vlastnoručně vypěstovanou zeleninu a ovoce, než ty kupované? Pokud ano, tak děláte dobře, vlastnoručně vyprodukovaná zelenina je nejen zdravější, ale člověk ví, čím jí hnojí a jak je s ní zacházeno. Navíc za ní nic neplatíte a jediné, co musíte obětovat, je váš čas a práce. Ovšem tato oběť není nijak hrozná, protože lahodná a šťavnatá zelenina a ovoce, vás zahřejí u srdíčka. Pokud i vy máte velkou zahradu, kde pěstujete ovoce a zeleninu, tak by vám neměly chybět plastové přepravky.

plastové přepravky

Tyto přepravky nejsou jen tak ledajaké krabice, ale jedná o pevný plast, kterou má velkou nosnost. Každý z plastových bedýnek má jiné rozměry a také unese jinou váhu. Tyto plastové přepravky jsou vyrobené tak, aby na sebe dokonale pasovaly a mohli jste je stohovat na sebe. Díky tomu ušetříte mnoho místa ve vašem sklepě, nebo v kumbále. Navíc, se vám posbíraná zelenina nebo ovoce nepotluče a nezkazí se. Tyto přepravky jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a mají jednoduchou údržbu. Stačí je umýt pod tekoucí vodou mokrým hadrem, nebo je opláchnout tlakovou pistolí.

plastové přepravky

Zajímavostí je, že odolávají všem klimatickým změnám a jejich životnost je opravdu velká. Aby se člověk nenadřel při jejich manipulaci, tak jsou opatřeny rukojetí, za kterou se plastová bedýnka hezky drží. Velkým plusem jsou především pro trhovce, kteří přijedou na tržiště a své produkty jednoduše vytáhnout z auta už přímo v bedýnkách. Ušetří si tím nejen čas, ale také velké množství práce, kterou by měli, pokud by skládali ovoce jedno po druhém. Samozřejmostí je, že plastové přepravky se dělají i ve velkém a bude jen na vás, jakou přepravku potřebujete a na co jí využijete. Vždy však mějte na paměti, že je lepší mít plastovou přepravku, než ovoce a zeleninu tahat v papírových bednách či krabicích.